Swimbaby

 

NAZLI DENGE

BEBEK VE OKUL ÖNCESİ YÜZME EĞİTMENİ

 

Merhaba,

Kızım Ela’nın suya olan ilgisi ve suyun içindeki huzuru oldu ilk ilgimi çeken. Yüzme aktivitelerinde onun daha özgür ve sosyal olduğunu, suyun içindeyken aramızda farklı bir güven bağı geliştiğini hissettim.

O günden sonra kendimi ingiltere'de faaliyet gösteren STA (Swimming Teachers Association)'nın dünya çapında geçerli “Aquatic Teaching - Baby and Pre-School” bebek ve okul öncesi yüzme eğitimini ve diğer güvenlik eğitimlerini başarıyla tamamlayıp bebek yüzdürmesi alanında eğitmen olarak çalışmaya başlarken buldum.

Bu süreçte Swimbaby Türkiye markasının lisansını aldım. Kurucumuz Yasemin Çulha’nın yıllarca biriktirdiği başarılı tecrübelerini bütün profesyonelliği ile bana aktarması ve kendi eğitimime sağladığı büyük katkıyla, markamızın eğitmeni olarak kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Suyun maviyle buluştuğu yerde içimizi dolduran huzur ile başlıyor benim yolculuğum. Bu yolculukta desteklerini esirgemeyen kıymetli Yasemin Çulha ve minik kızım Ela’ya, siz sevgili ebeveynlerimize tüm kalbimle teşekkür ederim.

 

 

© 2017 - Copyright SWIMBABY